top of page

Сімейний лікар ЦТМ "Поклик"

Руденко Анастасія Абдукарімівна

photo_Руденко 1_edited.jpg

Лікарка з великим досвідом роботи, яка має нагороди та відзнаки за свою сумлінну працю.

2017 року включена до складу Медичної ради створеної з метою здійснення діяльності з проведення оцінки якості та обсягів медичної допомоги та медичних послуг, забезпечення інформованості населення і громадського контролю в сфері охорони здоров’я та розгляду інших питань, пов’язаних з якістю надання медичної допомоги в закладах охорони здоров’я, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Вінниці.

У 2021 році приймала участь в  роботі експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Громадське здоров’я» третього рівня вищої освіти.

 У 2022 році була включена до складу комісії з перевірки, створеної на підставі наказу департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради  «Про проведення перевірки використання медичного обладнання в закладах охорони здоров’я ВМТГ».

Має почесні звання, нагороди  за сумлінну працю.

У  2017 року за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, активну життєву позицію нагороджена Грамотою Виконавчого комітету Вінницької міської ради .

У 2018 році нагороджена за високий професіоналізм, відповідальність за доручену справу, активну громадську позицію.

Освіта

Лекция в колледже

2014 рік

Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, факультет медичний №1, спеціальність «Лікувальна справа».

З 2014 по 2016 рік

Проходила навчання в інтернатурі за спеціальністю «загальна практика-сімейна медицина».

01. 09. 2014 по 05. 08. 2016 рік  

Навчалась в магістратурі на кафедрі внутрішньої та сімейної медицини ВНМУ ім. М. І. Пирогова

2016 рік

З відзнакою закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, здобувши ступінь «магістр» за спеціальністю «лікувальна справа» та кваліфікацію магістр медицини з загальної практики – сімейної медицини.

2016 рік

Пройшла навчання та отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «організація і управління охороною здоров’я».

14. 09. 2018 по 13. 09. 2022  рік.

Здобула ступінь доктора філософії поза аспірантурою (завершено достроково) за спеціальністю «Громадське здоров’я». Тема наукової роботи: «Оцінка медико-економічної ефективності програми профілактики гастродуоденіту у пацієнтів пенсійного віку з есенціальною артеріальною гіпертензією».

Досвід роботи

Руденко Анастасія Абдукарімівна

З 2016 по 2017 роки працювала викладачем стажистом кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я.

З 03. 07. 2017 по 15. 05. 2018 року працювала як зовнішній сумісник на посаді лікаря загальної практики-сімейного лікаря.

З 2017 по 2023 рік працювала асистентом кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я.

З 2021 по 2023 рік надавала послуги медичного супроводу застрахованих осіб згідно умовам договорів цивільно-правового характеру ТОВ «Поділля-Асистанс». 

З 2023 року – доцент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я ВНМУ ім. М. І. Пирогова

эксперимент
bottom of page